Vezetőség

Pál Tibor József
Pál Tibor Józsefigazgató
Stix Mária
Stix Máriaigazgatóhelyettes
Vida Virág Ágnes
Vida Virág Ágnesigazgatóhelyettes

Pedagógusok

Alsó tagozat

1.a Bánlakiné Szabó Zsuzsanna
tanító - rajz műveltségterület

Lőrinczné Földi Klára
tanító - testnevelés, német nemzetiségi műveltségterület

1.b Tóth Eszter
tanító - magyar nyelv és irodalom, német nemzetiségi műveltségterület

Pusztainé Farkas Gabriella
tanító - testnevelés, matematika műveltségterület

1.c Heberlingné Gergity Nikolett
tanító - német nemzetiségi műveltségterület

Gebhardt Kornélia
tanító - német nemzetiségi műveltségterület

2.a  Vámosi Mariann
tanító - vizuális nevelés műveltségterület

Dobrovolni-Gazdag Márta Zsuzsanna
tanító - német idegen nyelvi műveltségterület

2.b  Rotkainé Pászti Lívia
tanító - magyar nyelv és irodalom, ének műveltségterület, 
okleveles család- és gyermekvédő tanár, drámapedagógus, mesterpedagógus

Deák Endre
tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségterület

2.c  Will-Polgár Judit Margit
tanító - testnevelés és gyógytestnevelés műveltségterület

Bodorné Ács Gabriella
tanító - testnevelés műveltségterület

3.a  Molnár-Török Judit
tanító - informatika műveltségterület

Szekeres Zsuzsanna
tanító - rajz műveltségterület

3.b Frankné Varga Katalin
tanító - testnevelés műveltségterület

Czink Ildikó
tanító - testnevelés műveltségterület

3.c  Kocsisné Dóra Ildikó Ilona
tanító - magyar nyelv és irodalom, népművelés műveltségterület

Gyulainé Vadász Ágnes
tanító - rajz műveltségterület

4.a  Gulyás Valéria Katalin
tanító - matematika, testnevelés műveltségterület

Buda Éva
tanító - rajz műveltségterület

4.b  Dávid Zoltánné
tanító - népművelés műveltségterület, történelem szakos tanár

Zerényi Magdolna
tanító -

4.c  Drinóczi Szilvia
tanító - informatika műveltségterület

Jánosi Zsófia
tanító -

Felső tagozat

5.a  Farkas Beáta Mária
magyar, német nemzetiségi nyelv és irodalom szakos tanár

5.b  Radva Dóra
testnevelés szakos tanár

5.c  Szűcs István
magyar, történelem, etika szakos tanár

6.a  Rácz Nóra
német nemzetiségi nyelv és irodalom szakos tanár, mesterpedagógus

6.b  Szerafin Ildikó
természettudomány, biológia, földrajz szakos tanár

6.c  Ringenbach Beáta
történelem, honismeret, etika szakos tanár

7.a  Királyné Szalkai Éva Ildikó
matematika, fizika szakos tanár

7.b  Varga Rita
testnevelés szakos tanár

7.c  Csontosné Csuka Erika
matematika és technika szakos tanár, angol nyelvoktató tanító, mesterpedagógus

8.a  Dala Viktória
angol nyelv szakos tanár

8.b  Stix Mária
ének-zene, etika szakos tanár

8.c  Frey István
német nyelvi és német nemzetiségi tanító, technika, etika szakos tanár

 

További pedagógusok

Bakóné Hanol Kitti
tanító

Balog Emese
gyógypedagógus

Blumenschein Tímea
tanító

Csergőné Homoky Zsuzsanna
magyar szakos tanár (óraadó)

Enyedi Attila István
testnevelés szakos tanár

Fodor Edina
digitális kultúra, matematika szakos tanár

Fuchs János
informatikus könyvtáros

Heil Ákos
tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Kertész Judit
tanító - angol műveltségterület

Kilián-Ivanecz Mónika
matematika, történelem szakos tanár

Király László
rajz szakos tanár

Kovács Judit
logopédus

Lászlók Éva
ének-zene szakos tanár (óraadó)

Loboda Lilla
angol szakos tanár

Pál Tibor József
tanító - informatika műveltségterület, mesterpedagógus

Rácz-Ruppert Orsolya Anna
tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Szoboszlai Edit
természettudomány, biológia, technika, informatika szakos tanár, mesterpedagógus

Tóthné Kormos Zsuzsanna
angol szakos tanár

Vida Virág Ágnes
magyar szakos tanár

Balaskóné Antal Karolina
iskolatitkár

Csóka Brigitta
pedagógiai asszisztens

Ferenczné Éhl Cecília
pedagógiai asszisztens

Tarnainé Apró Csilla
pedagógiai asszisztens

Sági Ildikó
adminisztrátor

Hús Lajos
futár

Ábrahám Béla
rendszergazda