XXX. Kalocsa kupa úszóverseny (2022.10.09.)

2022.10.09.-én rendezték meg Kalocsán a XXX. Kalocsa kupa úszóversenyt. Iskolánkat 4 tanuló képviselte két egyesület színeiben, ahol nagyon eredményesen szerepeltek.

Fehér Lilla 5.a osztályos tanulónk korosztály mind a négy egyéni számban a dobogó legfelső fokára állhatott, 4 aranyéremmel gyarapította érem gyűjteményét. (100 m gyors, 100, m mell, 100 m hát, 50m pillangó)

Szentendrei Szaffi 4.a osztályos tanulónk korosztályának egyéni számaiban 1 ezüst, 3 bronzérem mellé az egyesülete váltóversenyén pedig arany érmet szerzett.

Fehér Laura 3.a osztályos tanulónk egyéni számokban 1 arany, egy ezüstérme mellé csapatukkal egy bronzérmet gyűjthetett be.

Fehér Letta 3.a osztályos tanulónk egyéni számokban oklevél díjazásban részesült, míg csapatuk

váltótagjaként egy bronzérem boldog tulajdonosa lett.