Étkezés

Étkezés lemondása:

+36-20-274-3534

Kedvezményes étkezés

Nyilatkozat a gyermekétkeztetés normatív kedvezményének igénybevételéhez itt tölthető le.

Új szolgáltató biztosítja az étkezést

Tisztelt Szülők!

Az étkezéssel kapcsolatosan tájékoztatásul az alábbi változásokat közlöm:
2021.07.01-től az étkezést másik szolgáltató biztosítja.
A nyári napközi étkezését előre kell fizetni. Csak azoknak a gyerekeknek tudjuk biztosítani az étkezését, akik már befizették a megrendelt nyári napközi időtartamára az ellátás térítési díját. Befizetés a Szekszárdi Polgármesteri Hivatalban.

A befizetés a következőképpen alakul:

Készpénzben:
Baka Általános Iskola 2021.06.24. 7:30-13:30
Ide várom a még be nem fizetett étkezési díjtartozókat is!

Felhívom a tartozók figyelmét, hogyha a tartozásuk ügyében valamilyen módon nem keresnek meg és nem történik díjfizetés vagy megállapodás, a következő tanévben nem tudunk számukra étkezést biztosítani. Sajnos, hivatalos eljárás keretében behajtásra, családvédelmi eljárásra kerül sor belátható időn belül.

Csoportos levonás:
Ebben az esetben az előre történő fizetés miatt nem működik.

Átutalással:
A SZMJV ÖNK. 11746005-15416566 számlaszámára lehet átutalni.

Minden esetben fel kell tüntetni a közleményben a gyermek nevét, osztályát és iskoláját.
Ha ezt a befizetési módot választják kérem, hogy keressenek meg az étkezés egyeztetése és összege céljából a 20/274-3243-as telefonszámon.

Köszönettel: Gombay Szilvia

intézményi gazdasági ügyintéző