Baka István Irodalmi és Művészeti verseny 2021.11.09.

Szavalóverseny 3. évfolyam:

  1. hely: Bicskei Dorottya - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  2. hely: Acsádi Kamilla - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  3. hely: nem lett kiosztva

Szavalóverseny 4. évfolyam:

  1. hely: Takács Hanga Róza - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  2. hely: Görcsös Enikő - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  3. hely (megosztott): Radó Bertalan, Makovics Alex - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Különdíj: Schattmann Ákos - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Szavalóverseny 5-6. évfolyam:

  1. hely (megosztott): Radó Sára, Görcsös Zalán – Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  2. hely: Ruppert Kristóf – Szekszárdi Garay János Általános Iskola
  3. hely: Villi Bertold - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Szavalóverseny 7-8. évfolyam:

Különdíj: Dobos Dóra

Szövegalkotó verseny 4. évf.:

  1. hely: Bock Mia - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  2. hely: Biczó Barnabás – Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
  3. hely: Molnár Tímea Csenge – Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Különdíj: Görcsös Enikő – Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Szövegalkotó verseny 5. évf.:

  1. hely: Marsai Lilla – Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
  2. hely: Fetzer Tamás – Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  3. hely: Pál Zétény - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Szövegalkotó verseny 6. évf.:

  1. hely: Ferencz Dóra - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  2. hely: Bicskei Bianka - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  3. hely: Cseke Martin - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

 Kommunikációs verseny (7-8. évfolyam):

  1. hely: Obendorf Dalma, Pegler Réka – Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
  2. hely: Dobrovolni Emma, Takács Anna - Szekszárdi Baka István Általános Iskola
  3. hely: Király Dávid Attila – Szüts Levente – Szekszárdi Garay János Általános Iskola

Rajzverseny díjazottjai (általános iskola):

Győrfi Rebeka 1.o. – Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola

Babits Zorka 1.o - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Farner Zoja 2.o – Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola

Samu Karina 2.o - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Soós Gréta 3.o - Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola

Varga Hanna 3.o - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Takács Hanga Róza 4.o - Szekszárdi Baka István Általános Iskola

Bencze Réka 4.o - Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola

Mayer Anna 5.o - Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola

Tudor Ramóna 8.o - Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola

 Óvodások rajzversenyének díjazott nagycsoportosai:

Fang Amália – Szekszárd 1. Számú Óvoda Kindergarten Wosinsky Óvoda

Mikóczi Eliza – Szekszárd 1. Számú Óvoda Kindergarten Wosinsky Óvoda

Borbandi Ákos – Szekszárd 1. Számú Óvoda Kindergarten Wosinsky Óvoda

Viola Bianka – Szekszárd 1. Számú Óvoda Kindergarten Wosinsky Óvoda

Szanyó Zsombor – Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda, Perczel

Kőrösi Alexa – Szekszárdi 2. Számú Óvoda - Bölcsőde, Kadarka Óvoda

Nagy Sára – Szent Rita Katolikus Óvoda

Szikora Hanna – „Az Én Ovim” Óvoda és Bölcsőde

Koch Ádám – Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda, Kertváros

Sághy-Takács Hanga Borbála – Wunderland Óvoda

 

A versenyen készült képek itt tekinthetőek meg.